Hizmetler

Otelimizde bulunan hizmetler
 • Oyun Salonu

  Oyun salonunda çocuklarınızın vakit geçirmelerini sağlayacak, plastik oyun gurubunun yanı sıra sizlere keyifli saatler yaşatabilecek bir adet 3 top bilardo masası mevcuttur.

  Teras Kafe

  Terrace Cafe, pozitif atmosferiyle, muhteşem Amasra manzarasıyla günün yorgunluğunu atmak lezzetli aperatiflerle, alkollü- alkolsüz içeceklerini yudumlamak isteyen konuklarımızın, eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.

  Toplantı Salonu

  Başarılı bir görüşmenin sırrı başarılı bir organizasyonda saklıdır. Tüm grup organizasyonlarınız ve toplantılarınızda size kendinizi rahat ve ayrıcalıklı hissedebileceğiniz üst düzey bir hizmet sunan uzman ekibimiz ile son teknolojiyle donatılmış toplantı salonlarımızda günü en verimli şekilde geçirebilirsiniz.

  Restaurant & Bar

  Otelimizde sizlerin damak zevkini tatmin edecek yöresel yemekleri ve Türk ve dünya mutfaklarından en özel örnekleri içeren mönümüzü, evrensel ve çağdaş restoran konsepti içinde güler yüzlü “Türk Misafirperverliği” ile sunuyoruz.

  Yüzme Havuzu

  Yazın sıcak günlerinde serinlemenin en ideal yolu. Tüm konuklarımıza ücretsiz olarak hizmet veren açık havuzumuza günlük dışarıdan misafir kabulü de gerçekleştirilmektedir.

  Sauna

  Sauna, beden ve ruh sağlığı için mükemmel bir ortam sağlar. Uyumlu bir sıcaklıkla toksinlerin atılması, dinlenme ve ardından soğuk su ile alınan duş, kan dolaşımını düzenler, gerginliği azaltır, dinlenme ve huzur sağlar.

  Buhar Odası

  Buhar banyolarının, binlerce yıldır süren bir geleneğin getirdiği tecrübeler bir yana, yapılan bilimsel araştırmalar ve deneyler ile kanıtlanmış etkileri vardır. Daha dirençli bir vucüt, daha pürüzsüz bir cilt, daha temiz bir beden ve daha huzurlu bir zihin için buhar odaları mükemmel bir seçimdir.

  Türk Hamamı

  Bin yıldır temizliğin, şifanın aynı zamanda eğlencenin ve kültürümüzü yaşatmanın önemli bir temsilcisi olan hamam geleneği, günümüze uygun, modern bir bakış açısıyla Amasra Diamond Hotel tarafından yeniden yorumlandı. Suyun arındırıcı gücünü geçmişten bugüne uzanan eşsiz bir atmosferde misafilerimize sunuyor.

  Fitness Center

  Sağlığının değerini bilen, spor yaparak yaşam kalitesini yüksek tutmaya çalışan misafirlerimiz, modern ve kaliteli ekipmanlarla donatılmış fitness salonumuzda spor yapmanın keyfini yaşayacak, güne spor yaparak mutlu ve zinde başlayacaksınız.
 • İletişim


  Adres : Kaleşah Mahallesi. Cide Yolu Cad. No:59
  74300 Amasra / Bartın / Türkiye

  E-mail : info@hoteldiamond.com.tr
  Website : www.hoteldiamond.com.tr
  Phone : +90 (378) 315 38 99
  Fax : +90 (378) 315 39 99
  Gsm : +90 (541) 315 39 90

 • Konum

 • Sosyal Medya